The Doctors + Oderwani w klubie Andergrant

Nowy AnderGrant, 22-09-2017, Brama 19.00, Start 21.00
Bilety 15  PLN w przedsprzedaży i w dniu koncertu  do nabycia w:
- Klub Nowy ANDERGRANT, Pub SARMATA, Sklep muzyczny ROCKFAN oraz www.andergrant.com/bilety
 
Zapraszamy na najbliższy koncert zespołu The Doctors w klubie Andergrant w Olsztynie! Pamiętajcie: nie taki lekarz straszny jak go malują! Na tej samej imprezie wystąpi też całkiem świeża kapela "Oderwani" w której udziela się jako basista nasz kolega – również lekarz ze Szpitala Miejskiego w Olsztynie (jednym słowem Szpital Miejski to muzyczna potęga). Skład "Oderwanych": Piotr Łukasik – bas, Marcin Skowroński – perkusja, Adam Łozowski – gitara, Sławomir Przytuła – gitara. Przybywajcie!

MICHAŁ SZPAK - KONCERT W OLSZTYNIE

MICHAŁ SZPAK – LETNIA TRASA KONCERTOWA "COLOR OF YOUR LIFE". Michał Szpak to obecnie najgorętsze nazwisko w polskim show – biznesie. Po roku wypełnionym nieustającymi ogromnymi sukcesami w Polsce i za granicą ten niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej rozpoczął swoją, jedną z najbardziej oczekiwanych w kraju, trasę koncertową – live z zespołem.

Czytaj więcej: MICHAŁ SZPAK - KONCERT W OLSZTYNIE

Hey bez prądu


W niedzielę 26.04 w olsztyńskiej Hali Urania odbył się koncert polskiego zespołu rockowego Hey. Koncert był częścią akustycznej trasy Hey Unplugged. W maju prezentowane utwory ukażą się w formie albumu.

Czytaj więcej: Hey bez prądu

Zapowiedź koncertu Hey Unplugged

Redakcja Artystyczna Live Concert prezentuje olsztyńskiej publiczności, kolejną odsłonę niezwykłego wydarzenia muzycznego Hey Unplugged. Pierwsza trasa Hey Unplugged z 2008 roku to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny.

Czytaj więcej: Zapowiedź koncertu Hey Unplugged

Polonijna Gwiazda Fortepianu w Filharmonii Warmińsko­-Mazurskiej

Z bijącym sercem zasiadłem piątkowego wieczoru w imponującej swoimi rozmiarami i nowoczesną aranżacją wnętrza sali koncertowej Filharmonii Warmińsko - Mazurskiej.

Czytaj więcej: Polonijna Gwiazda Fortepianu w Filharmonii Warmińsko­-Mazurskiej

Recenzja teatralna "Amadeusz"

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie "AMADEUSZ"

przekład: Kazimierz Piotrowski, reżyseria: Giovanny Castellanos, scenografia: Magdalena Gajewska, opracowanie muzyczne: Maria Rumińska

Czytaj więcej: Recenzja teatralna "Amadeusz"

Recenzja z opery "Amahl i nocni goście"

Gian Carlo Menotti "Amahl i nocni goście" (Amahl and Night Visitors). Opera w jednym akcie. Serdecznie polecam wydarzenie, które zostało zrealizowane przy współpracy z Teatrem im. Stefana Jaracza, wprowadza nas w nastrój świąteczny, to dla tych, którzy nie będą go szukać w Centrach Handlowych.

Czytaj więcej: Recenzja z opery "Amahl i nocni goście"