Klubokawiarnia Awangarda Bis

Zapraszamy serdecznie do Klubo - Kawiarni Awangarda Bis. Możecie nas Pastwo odwiedzać każdego dnia od godziny 11.00. Proponujemy Strefę Cool(!)tury!, bezpłatny dostęp do internetu. możliwość płatności kartą. Regularnie organizujemy wystawy plastyczne i fotograficzne. Zapraszamy również na koncerty z muzyką na żywo oraz piątkowe i sobotnie wieczorki taneczne. Niewątpliwą atrakcją jest kino przy stoliku, na którym możecie Pastwo obejrzeć raz w tygodniu dobre filmy. Dla rodziców - strefa brzdąca.

Zapraszamy na Targ Rybny! AWANGARDA BIS !!!!!!!!!!!

Zapraszamy w środy do Awangardy Bis na seanse filmowe w "Kinie przy stoliku". W miłej atmosferze, przy kawie lub herbacie zobaczyć można będzie ciekawe, nierzadko prawdziwe wydarzenia filmowe zarówno współczesne jak i z klasyki filmowej.

Zapraszamy zawsze na godz. 19,00 - wstęp wolny!


PRYWATKA to określenie imprezy, która była podstawowym sposobem na zagospodarowanie tzw. "wolnej chaty". PRYWATKA to klasa, styl szalonych lat 70-80, kiedy to Rock'n'Roll rządził na parkietach, a stroje oddawały klimat tych wspaniałych lat. Panie i Panowie zapraszamy zatem na PRYWATKĘ!!!


Zapraszamy na taneczne piątkowe i sobotnie wieczory przy muzyce z lat  80 i 90-tych!

RETRO PARTY DANCE

Zaczynamy o 21,00! Wstęp wolny!


Zapraszamy wszystkich maluchów wraz z rodzicami do Awangardy Bis w każdą niedzielę na spotkanie w ramach "Godziny dla rodziny"!  Jak zwykle na dzieci czeka zestaw bajek na dużym ekranie. Zapraszamy na godz.12.00 :):)


Na wszystkie imprezy WSTĘP WOLNY!

Klubokawiarnia Filmowa Awangarda BIS

Staromiejska 13 (wejście od Targu Rybnego)
11-017 Olsztyn
Tel.: (89) 535 25 49
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.awangardabis.pl

 


Wyświetl większą mapę