Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
5
Data : Sobota, 5 styczeń
11
Data : Piątek, 11 styczeń
12
Data : Sobota, 12 styczeń
13
Data : Niedziela, 13 styczeń
17
Data : Czwartek, 17 styczeń
18
Data : Piątek, 18 styczeń
19
Data : Sobota, 19 styczeń
20
Data : Niedziela, 20 styczeń
22
Data : Wtorek, 22 styczeń
24
Data : Czwartek, 24 styczeń
26
Data : Sobota, 26 styczeń
31
Data : Czwartek, 31 styczeń

Starsza Pani wchodzi do klubu ze streapteasem. Rozgląda się, pudruje nosek. Ktoś się z niej śmieje, kto inny oferuje pomoc. Wreszcie znajduje mężczyznę, którego szukała, podchodzi do jego stolika i pyta czy może się przysiąść...... Resztę zobaczycie w filmie. Ta i kilka innych ciekawych historii z życia kobiet w różnym wieku to dzieło Natalii Korynckiej – Gruz (reżyseria) i Marka Modzelewskiego (scenariusz). Poprzez wszystkie historie prowadzi nas taksówkarz zadający swoim pasażerom, a naszym bohaterom to samo pytanie: „Czy człowiek może być w dwóch miejscach na raz?” Wątki bohaterów przeplatają się ich wspólnymi spotkaniami, ale tylko jako przypadkowe spojrzenia obcych sobie ludzi. Film bardzo zgrabnie nakręcony, można się nie zorientować, że to już koniec. A co do pytania taksówkarza wyjaśnia on w pewnym momencie: „Ta cząstka bierze się z niczego i znika w niczym – i o co tutaj chodzi?” No właśnie i o co tutaj chodzi? Cztery kobiety – różne historie - warto obejrzeć.

Jar

Gatunek: DramatKomedia
Produkcja: Polska
Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Scenariusz: Marek Modzelewski
Obsada: Izabela Kuna, Joanna Kulig, Roma Gąsiorowska, Łukasz Simlat, Marta Mazurek, Józef Pawłowski, Stanisława Celińska, Marian Dziędziel

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 17.01.2019