Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : 2018-07-01

Powrót w głąb siebie.

Przystojny karierowicz osiagnął wszystko o czym może marzyć chłopiec z prowincji. Po renomowanych studiach Hank (Robert Downey Jr.) wyjeżdża do "dużego miasta", zdobywa pozycje bezwzględnego adwokata, ma piękna zonę, dziecko, nowoczesny dom pod miastem.
Los jednak płata mu figiel, musi zmierzyć sie ze swoją przeszłością a to za sprawa pogrzebu w rodzinie. Skomplikowane stosunki rodzinne, które siła życzy musi przepracować, spotkanie z była miłością powoduje jak to zwykle w amerykańskich filmach bywa zadumę nad tym co ważne.
Czy potrafimy zapomnieć o korzeniach, rodzinie, pierwszej miłości ? Czy warto całe życie uciekać? Czy lepiej być czy mieć ?
Cieszy powrót na duży ekrany Roberta Downey, rola najsłynniejszego detektywa Sherloscka Holmsa wskrzesiła aktora. Ja ciagle mam w pamięci role serialowa w Ally McBeal , w której to zagrał miłość życia sympatycznej adwokatki. Aktor zniknął z kin na parę dobrych lat z powodów osobistych. W TVN w telewizji śniadanowej, Kinga Rusin zdradziłs tajemnicę, że aktor miał problemy z wszelkimi możliwymi uzależnieniami. Najwyraźniej i na szczęście się z tym uporał.

Nostalgiczna, mądra i momentami wzruszająca opowieść o życiu. Serdecznie polecam.

A. Kobs

Czas trwania: 141 min.
Gatunek: dramat
Od lat: 15
Produkcja: USA [2014]
Premiera: 17.10.2014 (Polska)
Reżyseria: David Dobkin
Scenariusz: Bill Dubuque, Nick Schenk
Obsada: Robert Downey Jr, Robert Duvall, Vera Farmiga, Vincent D'Onofrio, Vera Farmiga, Leighton Meester, Jeremy Strong

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 16.07.2018