11 kwietnia w Olsztyńskiej Filharmonii odbył się koncert symfoniczny. 23 koncert fortepianowy A-dur KV488 Volfgana Amadeusza Mozarta w wykonaniu 15 letniej Rozalii Kierc. Posłuchać mogliśmy również Franza Schuberta – VIII symfonię h-moll, zwaną niedokończoną. Dla osób ceniących sobie piękno muzyki klasycznej, był to długo oczekiwany wieczór. Gdzieniegdzie na fotelach dostrzec można było bardzo młodych miłośników muzyki poważnej. W przerwie między koncertami można było nacieszyć swoje oko ciekawą i poruszającą wystawą fotografii. Muzyka którą mogłam usłyszeć na koncercie brzmi w mojej głowie po dziś dzień.

Ga-Fa

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.