Tegoroczny pierwszy Green Festiwal zrobiony jak na Olsztyn z dużym rozmachem to dobry pomysł zarówno dla miasta jak też dla okolicznej ludności. Niezła atmosfera koncertów, bardzo dobre miejsce, do nagłośnienia też nie można mieć zastrzeżeń. Wszystko szło w dobrym kierunku i miejmy nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej. Ale żeby nie było tak miło wrzucę 2 kamyczki niedobrej organizacji – jako apel do organizatorów na przyszły rok, a mianowicie kolejki do piwa kilometrowe i masa niezadowolonych konsumentów. No i bardzo niefajna decyzja o sprzedaży karnetów zamiast biletów. W pewnym momencie osoby stojące w kolejce dowiedziały się, że muszą zakupić karnet na cały festiwal – oczywiście odpowiednio droższy niż bilet na jeden koncert. Skąd ten pomysł? Skończyły się bilety czy organizator postanowił więcej zarobić? Można to było inaczej zorganizować – a tak wiele osób zraziło się i zrobi Wam słabą reklamę. Tak jak pisałem to do przemyślenia na przyszły rok – ogólnie super inicjatywa – rozwijajcie się :)

jar

{gallery}green-festiwal{/gallery}

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.