13 kwietnia miałam przyjemność obejrzeć spektakl dyplomowy Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka w Olsztynie. Podczas przedstawienia wyreżyserowanego przez p. Jerzego Satanowskiego, można było usłyszeć zdolności wokalne młodych artystów. Zarówno mroczna scenografia, jak i ciekawie wykonana charakteryzacja, odpowiadały tematyce starannie wybranych utworów piosenki aktorskiej i kabaretowej. Ich interpretacja oraz właściwe zestawienie nie pozwalały widzowi się nudzić. Śmierć w spektaklu przedstawiona jest w sposób humorystyczny i groteskowy. W Barze Macabre prezentowane są między innymi utwory Macieja Zembatego, Janusza Boguckiego, Jana Wołka oraz Kabaretu Starszych Panów. Dodatkowego klimatu dostarczał akompaniament wykonywany na żywo. Bar Macabre jest na pewno ciekawym wydarzeniem kulturalnym i warto go zobaczyć.

Ga-Fa

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.